November 2019 zat vol boeken. Ik vermoed dat ik misschien wel een persoonlijk record heb verbroken, als we kijken naar het aantal boeken dat ik mocht ontvangen. Het ene pareltje na het andere kwam binnen en vandaag laat ik jullie graag zien welke titels daar tussen zitten. Kijk je mee?

Benieuwd naar een boek? Klik op de cover en je wordt automatisch doorverwezen naar de Bol.com-pagina. Mocht je via die link iets kopen, ontvang ik daar een klein percentage over. Alvast heel erg bedankt! 

Thriller

Cirkel van het kwaad 3 - BloedbandDe donkere dagenSneeuwexpressWinterbergSchone schijn

Crime Compagnie (2x) ~ A.W. Bruna ~ Xander Uitgevers (2x) 

Begin november 2019 werd ik door Crime Compagnie verrast met niet één, maar twee boeken! Eerst ontving ik ‘Bloedband’ van Linda Jansma – het derde deel van de ‘Cirkel van het kwaad’-serie. Ik ken deze serie nog niet en weet ook niet of het helemaal aansluit bij mijn leesvoorkeuren. Maar wie weet geef ik deze reeks over een tijdje wel een kans. ‘De donkere dagen’ van allerlei auteurs komt binnenkort zeker terug op mijn blog in de vorm van een recensie: dit boek is slechts €5 en bevat meerdere losse verhalen. Het lijkt me een prachtig cadeautje voor de decembermaanden. En we gaan door met meer winterse boeken, want van A.W. Bruna ontving ik ‘Sneeuwexpress’ van Suzanne Vermeer. Dit boek heb ik al gelezen en hier lees je (in het kort) alvast wat ik ervan vond. Binnenkort komt natuurlijk mijn volledige recensie online. Wat ik van ‘Winterberg’ van Kiki van Dijk en ‘Schone schijn’ van Mary Higgins Clark ga vinden, weet ik dan weer niet. Maar beide auteurs wisten me eerder al te overtuigen (zoals Kiki met ‘Bali’ en Mary Higgins Clark met ‘Een tweede kans’), dus ik heb er alle vertrouwen in dat ik me wel wat uurtjes ga plezieren.

Roman

De laatste briefDe schoonmoederKerstmis in het DuincaféDe gelukkige (The Lucky One)

Zomer & Keuning ~ Boekerij (3x) 

De romans die ik in november 2019 heb ontvangen, heb ik voor het idee even in tweeën geknipt. Zo blijft er wat overzicht. Te beginnen met ‘De laatste brief’ van Rebecca Yarros. Hoewel dit boek al sinds september uit is, heb ik door een fout bij de post dit boek pas in november 2019 ontvangen. Helemaal niet erg, want ik ben door alle goede reacties (over hoe emotioneel dit boek is) misschien nu wel nog nieuwsgieriger. Datzelfde geldt voor ‘De schoonmoeder’ van Sally Hepworth en ‘Kerstmis in het Duincafé’ van Debbie Johnson. Beide boeken waren al eerder dit jaar verschenen, maar ontving ik pas in november (door een klein foutje). Geen probleem! ‘De schoonmoeder’ lijkt voor de fans van Liane Moriarty en Jojo Moyes te zijn, dus ik ben heel benieuwd of dit boek mij laat lachen of misschien wel weet te emotioneren. En bij ‘Kerstmis in het Duincafé’ verwacht ik gewoon een heerlijk boek voor deze winter en laat december nu de perfecte maand zijn om dit boek ook daadwerkelijk te lezen. Tot slot ontving ik ook ‘De gelukkige’ van Nicholas Sparks – het boek behorende bij de film ‘The Lucky One’. Die film heb ik vorige maand wel voor de zoveelste keer gekeken, maar weet het verhaal in boekvorm ook te raken? Ik kan echt niet wachten, ik smelt immers al bijna weg bij de cover.

Romans deel 2

Net als in de filmEen Noorse winternachtChristmas Shopaholic

Luitingh-Sijthoff ~ Xander Uitgevers ~ The House of Books 

En dat waren de romans dus nog niet! Ik ontving van Luitingh-Sijthoff in november zo’n leuk pakketje: microwave popcorn, een bioscoopkaartje en… het boek ‘Net als in de film’ van Rachel Winters. Ik heb zoveel zin om dit hopelijk hartverwarmende boek te gaan lezen. Hopelijk is ie net zo tof als de topper van deze uitgeverij vorig jaar: ‘Een dag in december’. Mocht ik na die romantiek nog toe zijn aan een reisje komt ‘Een Noorse winternacht’ van Karen Swan goed van pas. De cover is alleen al prachtig, maar hopelijk geldt dat ook voor het verhaal. Het zou voor de fans van Lucinda Riley zijn, dus kom maar door. Tot slot kreeg ik bij een VIP-première (waar ik hier al over schreef) het nieuwste boek van Sophie Kinsella ‘Christmas Shopaholic’. Nu moet ik eerlijk bekennen dat ik nog nooit een boek van haar heb gelezen, maar wie weet.. dit boek zou mij nog kunnen verrassen.

Young Adult

Alles is nu10 blind datesGap Year - Festival

Zomer & Keuning ~ Best of YA (Van Goor) ~ Leopold 

In november 2019 ontving ik ook drie Young Adults, waar ik er inmiddels al twee van heb gelezen. Zo ontving ik in oktober al een drukproef van ‘Alles is nu’ van Amy Giles om mee te doen aan de blogtour. Maar in november viel de paperback pas op de mat. Benieuwd wat ik van dit boek vond? Lees het allemaal terug in mijn recensie. Datzelfde geldt voor ’10 Blind Dates’ van Ashley Elston: ik ontving het boek in november en kon echt niet wachten met lezen, dus dat heb ik ook niet gedaan. Dit moest en zou het kerstverhaal van 2019 worden, maar is dat ook zo? Ik heb het boek inmiddels al gelezen en gerecenseerd, dus mocht je de recensie gemist hebben: hier lees je hem. ‘Festival’ van Iris Hermans kwam pas aan het einde van de maand binnen, dus dat boek heb ik nog niet gelezen. Maar ik weet dat de uitgeverij al tijden bezig was met de ‘Gap Year’-reeks, dus ik kan niet wachten om te lezen of het aan mijn verwachtingen voldoet.

Non fictie & overig

On topGrappig jammerDINO

Van Holkema & Warendorf ~ Meulenhoff ~ Kosmos Uitgevers

November 2019 was ook de maand met de bekende gezichten. Zo ontving ik na het invullen van wat vragen voor de RTL-community een leuk pakketje met onder andere het boek van Anna Nooshin ‘On Top’. Als je mijn blog langer volgt, dan weet je misschien dat ik dit boek eerder heb gerecenseerd. Maar toen had ik het boek geleend én nu heb ik dus mijn eigen exemplaar! Ook in november ontving ik van Meulenhoff de tweede dichtbundel van Tim Hofman ‘Grappig Jammer’. Ik heb weinig ervaring met gedichtenbundels, maar ik ben dus echt benieuwd hoe dit op mij over gaat komen. Jullie lezen uiteraard snel terug hoe ik dit boek heb ervaren en wat ik ervan vond. Tot slot – nu echt – won ik bij Bol.com Leesmagazine het boek ‘Dino’ van Jandino Asporaat. Ik ben altijd nieuwsgierig naar het leven van een BN’er, dus ik hoop dat ik het verhaal achter het ‘bekende’ gezicht leer kennen door dit boek.

Welke boeken heb jij aan je boekenkast toegevoegd in november 2019? Laat achter in de comments, want ik ben – zoals altijd – weer reuze benieuwd. 

 

Judith Regeling

Judith Regeling

23-jarige journaliste en blogger op JudithBlogtSolo. Geniet van schrijven, lezen, series kijken en muziek. Probeert deze passies dan ook tot uiting te laten komen online, want daar ligt volgens haar de toekomst.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.