Win: de paperback van ‘De kluts kwijt’ van Vannessa Thuyns

Ik hoop dat je er klaar voor zit, want vandaag mag ik zoiets leuks doen! Ik mag namelijk – in samenwerking met Boekenwereld – één van jullie blij maken met een paperback van ‘De kluts kwijt’ van Vannessa Thuyns. Ja, dat lees je goed! 

De kluts kwijt - Vannessa Thuyns

Wanneer haar wanhopige ouders hulp nodig hebben, besluit Naomi in te gaan op het onmogelijke voorstel van haar ex en restauranteigenaar Terence. Als zij zich voordoet als culinair journalist en een diepgaand artikel weet te schrijven over zijn mediaschuwe chef-kok zal Terence haar ouders helpen. Piece of cake toch? Alleen moet de stugge chef-kok Jonas van Deurzen niets hebben van journalisten en heeft Naomi allesbehalve verstand van koken. Toch zet ze alles op alles om Jonas’ vertrouwen te winnen en meer over hem te weten te komen. Ondertussen belandt haar vader in de laatste fase van Alzheimer en is hij totaal de kluts kwijt. De tijd begint te dringen en het artikel moet worden ingeleverd. Maar wat als Jonas’ verleden te heftig is om te delen met de buitenwereld en Naomi moet toegeven dat ze hem meer dan gewoon aardig vindt? Is het dan nog mogelijk om niemand teleur te stellen…

VBK Lab ~ september 2022 ~ 304 pagina’s ~ ISBN: 9789032520144

Eind augustus ontving ik van Hannah van Boekenwereld.com een superlief mailtje met de vraag of ik het leuk zou vinden om een exemplaar van ‘De kluts kwijt’ van Vannessa Thuyns weg te geven aan de volgers van mijn blog. Nu kan ik er nog langer omheen draaien, maar het is duidelijk: natuurlijk heb ik daar ‘ja’ op gezegd. Dit boek – dat volgens de al even sprankelende cover ideaal is voor de fans van Jenny Colgan en Jackie van Laren – belooft een fijne feelgood te worden. Het heeft namelijk zowel een vleugje romantiek in de vorm van de wat stugge chef-kok Jones van Deurzen en emotie door de verhaallijn over Naomi’s vader die alzheimer heeft. Die ervaring gun ik dus iedereen.

Boekenwereld

Uiteindelijk zal ik de winnaar contacten en zijn of haar adresgegevens delen met Boekenweredl.com die de prijs zal opsturen. Ken je deze website nog niet? Boekenwereld.com is de online boekwinkel van Veen Bosch & Keuning (VBK Uitgevers) en dus vind je daar boeken van verschillende uitgeverijen – als Zomer & Keuning, Uitgeverij de Fontein tot zelfs Luitingh-Sijthoff. Ze zijn er in alle soorten en maten. Van (literaire) romans, (literaire) thrillers, feelgood, kinderboeken, reisboeken, kookboeken, poëziebundels, stripboeken, woordenboeken, sportboeken, fantasyboeken en chicklits, tot boeken over onder andere politiek, cultuur, natuur, spiritualiteit en kunst. Voor ieder wat wils dus! Neem via deze link gauw een kijkje.

Wat moet je hiervoor doen?

Wil jij nu kans maken op ‘De kluts kwijt’? Lees dan hieronder wat je ervoor moet doen!

Wat mag je verder nog doen?

Ik kijk uit naar jullie reacties. Deelnemen kan overigens tot zondag 9 oktober 2022. In de week die daarop volgt, zal ik de winnaar een berichtje sturen. 

Judith Regeling

Judith Regeling

25-jarige journaliste en blogger op JudithBlogtSolo. Geniet van schrijven, lezen, series kijken en muziek. Probeert deze passies dan ook tot uiting te laten komen online, want daar ligt volgens haar de toekomst.
Previous post Deze boeken verschijnen in oktober 2022
Next post Margot & Olivia (Written in the Stars #3) – Alexandria Bellefleur

8 thoughts on “Win: de paperback van ‘De kluts kwijt’ van Vannessa Thuyns

  1. Wat leuk, ik doe graag mee! Dit lijkt me echt een mooi boek en ik wilde ‘m al met Kobo Plus gaan lezen, maar een paperback is toch nóg leuker!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

CommentLuv badge

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.